X
Produkt byl přidán do objednávky.
Dražba sektu Dražba sektu

Dražba sektu

Na dno přehrady bylo uloženo nových 914 Ks SEKTU z odrůdy Sauvignon kvašeného v lahvi V hloubce 40 metrů a teplotě 5°C zraje a čeká na nové majitele.

Dražba byla zahájena 25.11.2014 a bude ukončena 31.7.2015, k dispozici je pouhých 314Ks dražebního sektu a 300Ks sektu pro nabídky „partnerů“. Kontaktujte nás pro více informací nebo si přečtěte nové dražební podmínky.

DRAŽBA SEKTU 2015 BYLA ZAHÁJENA.

Tvoříme pro Vás úplně nové dražebním prostředí. Zatím prosím využijte kontaktní formulář. Všechny Vaše nabídky a dotazy jsme připraveni zpracovat.

Novinky pro dražbu sektu 2015 aneb co je nového?

· Máte možnost zakoupit sekt s dárkovým poukazem, který získáte ihned po uhrazení. Nemusíte tedy čekat s obdarováním až do slavnostního výlovu.

· Dražitel, který nabídne a zaplatí nevyšší částku v letošním dražebním roce obdrží svůj sekt i s podpisem Zdenka Svěráka.

· Na svém FB profilu se můžete pochlubit přátelům originálním certifikátem o účasti v dražbě.

· Máte možnost větší volby cenové hladiny, kterou přispíváte. Na konto centra Paraple přispějete vždy nejméně polovinou zaplacené částky

· Máte možnost stát se partnerem dražby a nechat zveřejnit logo, odkaz na webové stránky a název své firmy (pro firmy)

Sledujte nové „Podmínky dražby“ a FB Vinných sklepů Lechovice. Registrujte se do dražby a kontaktujte nás pro více informací na http://drazbasektu.cz/

© 2010, Vinné sklepy Lechovice – všechna práva vyhrazena

Ochrana osobních údajů | Prohlášení o přístupnosti | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA | E-shop vytvořen na B2C Brána | eOD.cz | XHTML 1.0 | CSS 3